Sakal Ekimi

Sakal Ekimi

sakal-ekimi


Sakal yüzyıllardır birçok kültür için erkekliğin sembolü olarak algılanmakta ve erkek kadın ayrımında çok önemli bir yere sahiptir.

Sakal erkeğin görüntüsüne karizma katmakta ve bayanların birçoğu sakallı erkeklerden hoşlanmaktadır. Erkekte sakalın bulunması kendine olan özgüveni de arttırmaktadır. Ancak bazı erkeklerde yaşadığı bir sorun veya genetik nedenlerden dolayı sakal bulunmamaktadır. Sakalı olmayan erkekte kendini ruhsal açıdan sıkıntılı hissetmekte ve bu durumu kafasında çok büyütmektedir.

Günümüzde sakalı olmayanlar için herhangi bir ilaç tedavisi de geliştirilememiştir. Başka bir yöntem ile de yüz veya başka bir bölgede kıl çıkarmak mümkün değildir. Kişinin istediği bir sakala sahip olması ancak sakal ekimi sayesinde gerçekleştirilebilmektedir. Sakal ekimi tıpkı saç ekiminde olduğu gibi yapılan bir cerrahi operasyondur. Ense bölgesinden alınan kıl kökleri yüzün sorunlu olan bölgelerine nakledilir. Nakil edilen bu kıllar duyarsız kıllar olduğundan ekimden sonra sakalların dökülmesi gibi bir durum da söz konusu olmamaktadır.

Sakal ekimi sırasında yüze lokal anestezi yapılır ve bu sayede işlem sırasında ağrı hissetmemeniz sağlanır. Bu işlem sayesinde kişi istediği ve arzuladığı sakala sahip olacaktır. Sakal ekimi herhangi bir ayrıma tabi olmaksızın her erkeğe yapılabilmektedir. Sakal ekimi doğru bir operasyon ve uzman bir doktor ile yapıldığı takdirde kişi arzuladığı sakala kavuşacaktır. Bu sayede kişinin kendine olan güveni artacaktır.


Adınız
Soyadınız
Telefon
Mesajınız