Leke Tedavileri

Leke Tedavileri

leke-tedavileri-dora-estetik


Yüz ve ciltte güneş ve çeşitli rahatsızlıklardan dolayı lekelenmeler meydana gelebilir. Cilt renginden daha koyu şekilde meydana gelen bu lekelenmeler sağlık sorunlarına neden olmasa da pek çok kişinin sosyal yaşamını derinden etkileyen problemlerdendir. Leke tedavisi, lekeye sebebiyet veren etmen ve cilt tipi belirlenerek uygulanmalıdır. Bilinçsizce yapılan leke tedavileri, lekeyi düzeltmek bir yana daha da kötü hale getirebilir.

Her leke için farklı tipte tedavi yöntemi uygulamak gerekebilir. Güneş lekelerinin tedavisi, hamilelik lekesinin tedavisi ile aynı olmayabilir. Gerekli tetkikler yapıldıktan sonra leke tedavisi belirlenmeli ve tedaviye başlanmalıdır. Medikal yöntemlerle tedavi, kimyasal peeling, dermabrazyon, mikrodermabrazyon, krioterapi ve lazer ile leke tedavisi cilt lekesi tedavilerinden bazılarıdır.

Seanslar halinde gerçekleştirilen leke tedavileri birden fazla seans gerektirebileceği gibi tek bir seans ile de gerçekleştirilebilir. Leke tedavileri hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Adınız
Soyadınız
Telefon
Mesajınız