Kaş Ekimi

Kaş Ekimi

kasekim


Kaşlar insanların yüzünde oldukça önemli bir yere sahiptir. Kaşlar gözleri çevreler ve güzel bir kaş insanın çok hoş görünmesini sağlar.

Kaşların şekli yüzün sert ifadesi varsa daha yumuşak hale getirir. Ancak kaşların olmaması veya çok az olması kişiyi sıkıntıya sokacaktır. Bu durum özellikle güzelliğine çok önem veren bayanlar için çok önemlidir. Bazı hastalıklar yanıklar veya stresten kaşlarda dökülme veya seyrelme olmaktadır. Bu durumda kaşları geri getirmek için bir tedavi yöntemi de bulunmamaktadır. İşte bu noktada güzelliğine ve görüntüsüne önem veren bayan ve erkekler kaş ekimi operasyonu yaptırarak bu durumdan kurtulmak istemektedirler.

Kaş ekimi operasyonu ensenizden alınan saç köklerinin kaş bölgesine nakledilmesiyle gerçekleşir. Ense bölgenizden saç köklerinin tek tek alındığından dolayı hiç bir zarara uğramamaktadır. Kaş ekimi için sadece ense bölgenizden değil vücudun başka bir bölgesinde bulunan kılların kaş bölgesine nakil edilebilmektedir. Bu operasyon sırasında kişiye lokal anestezi uygulanmakta ve ağrısız olarak işlem gerçekleştirilmektedir. Bu işlem sırasında herhangi bir ağrıda hissedilmemektedir. Kaş ekimi başarılı bir sonuç elde edildiği ve genellikle kişileri mutlu eden bir operasyondur. Kaş ekimi saç ekiminden farklıdır. Çünkü kaşın çıkış yönü ve tipi saçtan çok farklıdır. Kaş ekimi yapılırken kıl köklerinin açısı çok dikkatli bir biçimde hazırlanmalı ve kaşlara şekil, uzman bir plastik cerrah tarafından verilmelidir. Bu işlemler sırasında çok dikkatli olunmalıdır.

Kaşlar yüzdeki en dikkat çeken bölgelerden biri olduğundan, en ufak bir ihmal kişiyi çok rahatsız edecektir. Kaş ekimi yapıldıktan sonra ekim yapılan bölgede kızarıklık ve kabuklanma olabilir. Ancak bu durum kısa bir zamanda sona erecektir.


Adınız
Soyadınız
Telefon
Mesajınız