Dövme Silme

Dövme Silme

dövme-silme-dora-estetik


Vücudunuza yapılan ve sizin için artık önemi kalmayan ve silmek istediğiniz dövmelerden lazer teknolojisiyle kurtulabilirsiniz. Tamamen kişinin dövmesinin büyüklüğü ile belirlenen tedavi süreci uzman tarafından incelenerek kişiye bilgi verilir. Vücuda yapılan dövme yoğun olduğundan vücut bu dövmeyi emerek eski görüntüsüne tekrar geri kavuşamamaktadır. Lazer ile cilde zarar verilmeden derinin altındaki dövme boyasını daha küçük parçalara ayırarak vücudun bu boyayı emerek vücuttan atmasını sağlamaktadır. Lazer ile yoğun olarak vücutta durun dövme boyası lazer teknolojisinin bu boyayı küçük pigmentlere ayırarak kaybolmasını sağlamaktadır.

Her Dövme Yok Edilebilir mi?

Dövme silme lazeri en son teknoloji ile üretilmiştir bir cihazdır. Genellikle pek çok dövme silinebilinir fakat bazı renklerden hala sonuç alınamadığı için bu renkler silinememekte ve dövme tam anlamıyla kalıcı olarak silinememektedir. Mor, pembe, sarı renk tonlarının bazıları, ten rengi ve beyaz renk gibi renk tonlamaları lazer teknolojisiyle silinememektedir.

Dövme Silme Seansları

Dövme silme seansları güzellik uzmanı tarafından dövme ve cilt tipi incelenerek karar verilir. Her kişiye ve her dövmeye göre bu süreç farklılık gösterebilmektedir. Uzman tarafından belirlenen toplam seans kadar kişinin gitmesi ve uzmanın dediklerine göre hareket etmesi gerekmektedir. Lazerle dövme silme seansları ortalama olarak altı ile sekiz hafta arasındadır. Yapılan her bir seans sonrasında kişi altı veya sekiz hafta beklemek zorundadır. Dövme silme işlemi için lazerle yapılan tedavi sonucunda deride kabuklanma olacaktır. Bu kabuklanma üç, dört gün içerisinde geçecek ve vücudun altında boyanın vücutta atılma işlemi devam edecektir.


Adınız
Soyadınız
Telefon
Mesajınız