Boyun Germe

Boyun Germe

boyun-germe


Yaşlılık, meslek dalları, hareketsizlik, yanlış duruş, yanlış oturuş, bilgisizce beslenme, sigara kullanımı, ani hareketler vücudumuzda istemediğimiz görüntülere sebebiyet vermektedir bu durum bizleri mutsuzlaştırabilir. Örneğin sırtımız yanlış duruşumuzdan dolayı kamburlaşır ağır kaldırırsak belimiz sakatlanır boynumuzla alakalı olan sorun ise halk arasında söylenen gıdı sarkmasıdır. Bu durum estetiğimize güzelliğimize gölge düşürmekle kalmaz sağlığımızı da tehlikeye koyar.

Zaman geçtikçe yer çekimin etkisi ve vücudumuzun yaşlanmasıyla boynumuzda sarkmalar oluşur. Bu sarkmalar kişiyi olduğundan daha yaşlı ve bakımsız göstermektedir. Boyun germe operasyonu ile boyun sarkmalarınızı tamamen geçirerek daha genç gözükebilirsiniz. Boyun germe operasyonu boyun etrafında bulunan fazla doku alınarak, estetik bir şekilde germe işlemi yapılmasıdır. Operasyon genel anestezi yöntemiyle yapılarak kişinin ağrısız bir operasyon geçirmesi hedeflenmektedir. Sarkmış bir derinin gösterdiği çirkin görüntünün yerini gergin genç güzel bir cilt ortaya çıkacaktır.

Boyun gerdirme ne zaman yapılabilir?

Boyun sarkması 50 yaşlarında bayanlarda ortaya çıkan bir rahatsızlıktır çözümü zahmetsiz ve kolaydır. Ufak bir operasyonla boyun gerdirebilir. Estetiğine önem veren bayanlar yemelerine içmelerine duruşlarına dikkat ederek daha güzel bir görünüme sahip olabilirler. Boyun germe hareketlerini dikkatli ve bilinçli bir şekilde yapmalıyız aksi halde daha kötü sakatlanmalara sebebiyet verebiliriz.

Boyunda zamanda yağlanma olarak sarkma işlemi veya gıdı oluşabilmektedir. Bu tür şikayetleri olan kişilerde boyun germe operasyonu ile gerdirme işlemi yapılabilmektedir.


Adınız
Soyadınız
Telefon
Mesajınız